Svatby

Statek u Badyho je přímo stvořený pro romantickou a pohodovou svatbu. Překrásné prostředí a nádherná jihočeská krajina uchvátí Váš zrak, zatímco chuťové buňky vás i vašich svatebčanů budou jásat nad naším svatebním rautovým pohoštěním.

Postaráme se

Najdete u nás venkovní zahradu o rozloze 1600 m2 pro obřad a venkovní hry. Navíc je vybavená posezením a šachovým stolkem. Pro obřad na zahradě nebo ve dvoře Vám rádi půjčíme slavobránu a dekorace.

Svatební servis

Abyste si svůj den užili v plném pohodlí, připravíme Vám novomanželské apartmá a ubytejeme dalších 8 svatebčanů. Pro ostatní svatebčany Vám rádi domluvíme ubytování 1km od našeho statku. Spolupracujeme s několika dodavateli, kteří Vám zajistí občerstvení, výzdobu či zábavu.

Svatby

Máme pro vás statek s vnitřním dvorem o rozloze 600m2 s možností zastřešení stylovým stanem pro venkovní otevřenou svatbu. Můžete využít i vnitřní prostory se společenskou místností pro rauty a kamenný salonek s barovým pultem. V přízemí je kuchyně jako zázemí pro catering a sociální zařízení. Veše děti uchvátí krytý bazén, dětské hřiště, trampolína nebo zahradní hry. U hřiště se nachází pergola s grilem. To vše je v uzavřeném dvoře o velikosti 300m2.

Pro prohlídky nebo dotazy nás kontaktujte emailem statekubadyho@gmail.com nebo volejte na telefonní číslo +420 728 672 955

Připojte se k desítkám nadšených novomanželů!

V případě zájmu o realizaci svatby volejte na číslo