Ubytování

V prvním a druhém patře původní stodoly se mohou hosté všech věkových skupin pohodlně ubytovat ve 2 útulně a stylově zařízených apartmánech. K dispozici je i útulný podkrovní malý apartmán pro 2 osoby. 

1. apartmán

Dvoupokojový apartmán se nachází v prvním nadzemním podlaží. Tento apartmán je včetně balkónu a nabízí výhled při snídaních do usedlosti, a na venkovní posezení. V prvním pokoji je kuchyň obývákem a 2mi spojenými lůžky. Ve druhém pokoji je manželská postel. V tomto apartmánu je možné ubytovat 4 osoby 

wi-fi zdarma

 rychlovarná konvice
 myčka
 mikrovlnná trouba

lednice

 WC

2. apartmán

Třípokojový apartmán se nachází v prvním nadzemním podlaží. Je dvou-úrovňový, v první úrovni je předsíň s koupelnou. V druhé úrovni je kuchyň s obývákem, pokoj s manželskou postelí a druhý pokoj s dvěmi oddělenými lůžky.
V apartmánu jsou odhalené trámy a vysoký strop nabízí příjemně otevřený prostor. Apartmán je vhodný pro ubytování 4 osob.
 
 wi-fi zdarma

 rychlovarná konvice
 myčka
 mikrovlnná trouba

lednice

 WC

3. apartmán

Třetí apartmán se nachází v nejvyšším patře původní stodoly. Podkrovní prostor působí velmi útulně. Apartmán je zařízen pro dvě osoby s možností přistýlky. V pokoji je kuchyň s obývákem a 2mi lůžky, které se dají spojit v manželkou postel, nebo oddělit na lůžka. Dále je zde možnost přistýlky.

 wi-fi zdarma

 rychlovarná konvice
 myčka
 mikrovlnná trouba

lednice

 WC

Zarezervujte si pobyt na našem statku ještě dnes!

Pro rezervaci použijte náš rezervační formulář, děkujeme.