Provozní řád

Vítejte u nás. Jsme rádi, že jste se rozhodli si odpočinout a načerpat nové síly. Předtím než si u nás začnete užívat a dopřávat, udělejte si chvilku a seznamte se s našimi pravidly a podmínkami pro Váš bezproblémový a příjemný pobyt.

Stížnost hlaste ihned provozovateli, my zaručíme, že se problém ihned vyřeší a zbytek Vašeho pobytu bude v pořádku. Stejně tak závady či poškození vybavení v pokoji nebo venkovních prostorech.

Během Vašeho pobytu můžete využívat veškeré vybavení jako krytý bazén, gril s venkovním posezením, stůl na stolní tenis, stolní fotbálek nebo uschovno vašich kol.

  • Krytý bazén:

V prostorách bazénu najdete posezení a box s hračkami Bazén máte k dispozici od 8:00 do 20:00 Během jeho užívání dbejte na tyto body. Dětem do 15 let je vstup do bazénu zakázán bez doprovodu plnoleté osoby. Malé děti ,které nosí plenky (i když jen na noc) musí mít plenky do vody. Do bazénu noste nerozbitné nádobí. Za znečištění bazénu se platí jednorázový poplatek 3 000 Kč. Znečištěním bazénu se rozumí, rozbité sklo atd.  Do prostoru bazénu je vstup bez obuvi. Celý prostor je nekuřácký. 

  • Gril s venkovním posezením:

U venkovního posezení je k dispozici gril včetně veškerého vybavení. Prosíme všechny hosty, aby dbali zvýšené opatrnosti při využívání grilu. Gril nesmí obsluhovat děti. Po grilování uveďte gril do původního stavu pro další použití. Na popel je kovový kbelík, který se vynáší do kovové popelnice

  • Pobyt s dětmi:

Prosíme, berte ohled na ostatní hosty a respektujte jak důležitý je odpočinek. . Od 22:00 platí noční klid, tudíž jsou jakékoliv hlučné aktivity zakázané. Dbejte na to, aby Vaše ratolesti dodržovali noční klid. Při vstupu do bazénu dbejte opatrnosti. V celém areálu se volně pohybuje kocour – Sirio Forrel – a pejsek Bady, proto prosíme, dbejte na to, aby mu děti nechtěně neubližovali. Hladit si ho samozřejmě mohou všichni. Nenechávejte své děti bez dozoru především ve venkovních prostorách a u bazénu. penzion U Badyho nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv utrpěné úrazy vinou našich hostů. 

  • Pravidla pokoje:

Ve všech našich pokojích a vnitřních prostorách je přísně zakázáno kouřit i z okna. Za porušení hosté musí zaplatit jednorázový poplatek 1 000 Kč. Během Vašeho pobytu nestěhujte nábytek z místa na místo. Za ztrátu klíče je jednorázová platba 500 Kč. Úklid pokojů se provádí každý den. Pokud má host zájem nechat pokoj uklidit, stačí se domluvit s provozovateli. Úklid společných prostor se provádí každý den. 

  • Třídění odpadu:

Prosíme všechny hosty, aby se snažili vytřídit odpad do popelnic u vrat. Odpad třiďte na tetrapack, plast, sklo a komunál. 

  • Odjezd:

V den odjezdu je nejpozdější předání pokoje  10:00.

Ubytováním v našem penzionu  automaticky souhlasíte se všemi našimi podmínkami. penzion U Badyho není v žádném případě zodpovědný za jakoukoliv fyzickou či psychickou újmu způsobenou klientům hotelu.  Přejeme Vám příjemný odpočinek.

Děkujeme a přejeme příjemný pobyt.
Statek U Badyho